poniedziałek, 14 listopada 2011

Time to say goodbay

Dość długo nie zaglądałem tutaj, ale miałem ku temu powody. Moje życie uległo całkowitej zmianie. Oczywiście tęskniłem za tym blogiem i za Waszymi blogami, ale chciałem być szczery. Te moje wpisy nigdy nie były „sztuką dla sztuki” – zawsze z czegoś wynikały. Miałem potrzebę dzielenia się z Wami swoimi przemyśleniami i miałem na to czas. Dzisiaj już wiem, że tego drugiego czynnika nie posiadam …od dawna.


Od ostatniego mojego wpisu bardzo wiele się zmieniło. Przede wszystkim zmieniłem pracą. Nosiłem się z tym zamiarem od dawna, ale nie pisałem o tym. Zaczęło mi przeszkadzać to, że w pewnym momencie ciągnąłem cały zespół sprzedaży „za uszy”. Robiłem postępy, ale co z tego? Jedyne, na co mogłem liczyć to premia raz na jakiś czas. Chciałem czegoś więcej. Chcieć to móc- potwierdzam. Znalazłem pracę, w której czuję, że się rozwijam i wreszcie naprawdę DOBRZE mi płacą.
Paradoksalnie naprawdę zrozumiałem, że „nie tylko pracą człowiek żyje”. Nie pracuje już wieczorami, nie chodzę na imprezy – mam w końcu uporządkowane życie uczuciowe• Czas, który z Wami spędziłem był fantastyczny. Często Wasze komentarze podnosiły mnie na duchu. Nadal będę zaglądać od czasu do czasu na wasze blogi. Z pisaniem własnego jednak kończę. Dziękuję, że byliście ze mną.
Pozdrawiam
Globus

7 komentarzy:

 1. Stary, gratuluję. Nowa praca, nowa przygoda. Coś się kończy, coś zaczyna. Takie życie...

  pozdrawiam gorąco, szanuję decyzję.

  OdpowiedzUsuń
 2. "Paradoksalnie naprawdę zrozumiałem, że „nie tylko pracą człowiek żyje”" To zdanie bardzo mnie ucieszyło :)
  Trzymaj się i nigdy nie poddawaj :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda :(
  Cieszy mnie, że zmieniłeś pracę na taką, którą lubisz, w której się rozwijasz i na dodatek dobrze Ci płacą (cieszy mnie także, że takie prace są, to oznacza, że mój cel nie jest wydumany ;D ).
  Ja dążę do rozwoju i czerpania przyjemności z pracy. Bo jak na razie to tylko dobrze mi płacą, a okazuje się, że człowiek jest wymagający, i chce jeszcze więcej ;) Pozdrawiam.
  M.

  OdpowiedzUsuń
 4. Będzie mi Ciebie brakować drogi Globusie, ale cieszę się, że mogłam Cię poznać. :-) Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 5. Mantra Pokoju: przepraszam, wybaczam, wybacz, dziękuję to cztery słowa dedykowane wszystkim mieszkańcom kosmosu na grudniowe święta PLUS program do wdrożenia dla poprawy bytu wszystkich obywateli pięknej planety w Układzie Słonecznym - http://blog.wiecznaplaneta.pl. O:)

  OdpowiedzUsuń